اخبار

جدیدترین گوشی سامسونگ با قابلیت ترجمه زنده

جدیدترین گوشی سامسونگ با قابلیت ترجمه زنده

سامسونگ جدیدترین گوشی های گلکسی خود را با قابلیت ترجمه زنده در هنگام مکالمات تلفنی و متنی معرفی کرد.

در رویداد معرفی گوشی های هوشمند Galaxy S24 مجهز به هوش مصنوعی که امروز برگزار شد، سامسونگ نحوه بهبود تجربه تماس با استفاده از ویژگی جدید Live Translation را معرفی کرد. این ویژگی که یکی از چندین ویژگی ترجمه در گوشی های جدید است، به کاربران امکان می دهد تماس تلفنی را در زبانی که نمی دانند برقرار کنند یا دریافت کنند و سپس ترجمه زنده تماس را هم به صورت صوتی و هم روی صفحه نمایش دریافت کنند.

شرکت سامسونگ در این رویداد، فناوری هوش مصنوعی خود را به نمایش گذاشت، که در آن  نشان می داد چگونه کسی می تواند از ویژگی جدید برای رزرو یک میز در رستوران استفاده کند، حتی اگر اسپانیایی بلد نباشد در برنامه تماس داخلی، مکالمه بلافاصله پس از صحبت آنها با طرف دیگر تلفن ترجمه شد. آن شخص سپس می توانست به زبان خود پاسخ دهد.

سامسونگ گفت که ویژگی ترجمه زنده با پشتیبانی از ترجمه صوتی و متنی برای حداکثر 13 زبان راه اندازی خواهد شد. علاوه بر این، همه ترجمه ها روی دستگاه انجام می شود، بنابراین تماس های تلفنی دارندگان سامسونگ خصوصی باقی می مانند.

ویژگی همچنین زبان تنظیمات شما و زبان هر یک از مخاطبین شما را به خاطر می آورد، بنابراین لازم نیست قبل از مکالمه به روزرسانی کنید. این می تواند برای افرادی که تماس های بین المللی زیادی انجام می دهند و همچنین برای مسافران مکرر مفید باشد، به گفته این شرکت.

ویژگی های ترجمه همچنین خارج از تماس ها کار می کنند، آنچه را که شما می گویید هم به صورت شفاهی و هم از طریق متن برای طرف دیگر ترجمه می کنند – و بالعکس.

علاوه بر این، ترجمه به صفحه کلید سامسونگ اضافه می شود، بنابراین می توانید به طور مستقیم کلمات و عبارات را هنگام تایپ ترجمه کنید. در اینجا، هنگام چت، صفحه کلید زبان مورد استفاده را تشخیص می دهد و پیام را به زبان گیرنده ترجمه می کند. این ویژگی حتی زمانی که هر دو نفر به یک زبان صحبت می کنند اما راحت تر با زبان مادری خود ارتباط برقرار می کنند، مفید است.

سامسونگ خاطرنشان می کند که کاربران حتی می توانند سبک های مختلف ارتباطی را انتخاب کنند، مانند “غیررسمی” هنگام چت با دوست، یا زبان رسمی تر برای تماس های کاری. همچنین یک لحن هیجان زده، یک لحن اجتماعی ( به عنوان مثال برای پست گذاشتن در شبکه های اجتماعی، به عنوان مثال) و یک لحن ادبی (شکسپیری) در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *