دات نت نیوک

 خدمات  دیجیتال مارکتینگ به شرکت ها:

به زبان ساده دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی آنلاین به تکنیک هایی از بازاریابی گفته می شود که به کسب و کار شما امکان ترویج و تبلیغ محصولات و سرویس های تان در فضای اینترنت را می دهند. با گسترش روز افزون کاربران اینترنتی علاقه به این نوع جذب مشتری روز به روز درحال افزایش است و شرکت ها و کسب و کارهای بیشتری در این حوزه سرمایه گذاری می کنند. برای افزایش شهرت و اعتبارتان راه ساده ای وجود دارد و این راه چیزی جز در دسترس بودن در فضای اینترنت نیست، به یاد داشته باشید که تعداد زیادی از مشتریان بالقوه شما در انتظارتان هستند. امروزه بیش از دو میلیارد کاربر اینترنت در حال استفاده از این فضا هستند که تعداد زیادی از آن ها زمان زیادی را برای گشت و گذار در آن صرف می کنند.

آموزش بازاریابی اینترنتی

آیا اجتماع بهتری از اینترنت برای تبلیغ و معرفی خودتان می شناسید؟
بدون شک بازاریابی اینترنتی یکی از ساده ترین و ارزان ترین راه های افزایش مشتری محسوب می شود. با هر نوع کسب و کاری و با هر ابعادی، بدون شک برای بقای کسب و کارتان به معرفی محصولات و سرویس های خود در اینترنت نیازمند هستید، پس این فرصت استثنایی را برای ارتقای جایگاه کسب و کارتان از دست ندهید. برای یک بازاریابی اینترنتی موفق علاوه بر طراحی یک سایت مناسب به افزایش جایگاه آن در موتورهای جستجو و استفاده از تبلیغات اینترنتی نیز نیازمند خواهید بود، بدون شک استفاده از متخصصین در این حوزه به پیشرفت هر چه سریع تر و بهترتان کمک بسزایی خواهد کرد.

امروزه با نفوذ هر چه بیشتر تکنولوژی در زندگی مان روبرو هستیم، نیازی به تذکر جایگاه بالای بازاریابی اینترنتی در کسب و کار نوین نیست و همگان از اهمیت این نوع از بازاریابی آگاه هستند، در همین راستا ما برای کمک به شما در رسیدن به موفقیت در این عرصه سرویس ها و خدمات مختلفی در نظر گرفته ایم.

تعدادی از خدمات و سرویس های
بهینه سازی موتور جستجو
بازاریابی محتوا
بازاریابی به وسیله ایمیل
بازاریابی به شیوه Pay Per Click
بازاریابی در شبکه های اجتماعی
اجرای تبلیغات اینترنتی
طراحی و توسعه سایت
برندینگ اینترنتی
تولید محتوا
موارد ذکر شده فقط بخشی از خدمات و راه حل هایی است که برای شما در نظر گرفته ایم و امیدواریم بتوانیم به کمک تخصص خود ورود به این عرصه گسترده بازاریابی را آسان تر و موثرتر کنیم.

اینترنت چه تاثیری بر بازاریابی دارد؟

اینترنت در زمینه بازاریابی تجارتی، تغییراتی بنیادی از نظر کاربرد و عمل ایجاد کرده است. شرکت ها می توانند اطلاعات با ارزشی در مورد تامین کنندگان و قیمت های بازار کسب کنند و در نتیجه اطمینان بیشتری از دریافت پیشنهادهای رقابتی به دست می آورند و ارتباط آنها با تامین کنندگان و مشتریان از طریق شبکه های اینترنتی بیشتر می شود.

در عین حال، این گونه بر آورد کرده ایم که شرکت ها تنها ده درصد از توان بالقوه اینترنت را مورد استفاده قرار می دهند. تعداد زیادی از شرکت ها به اشتباه گمان می کنند با طراحی یک وب سایت، از همه توان بالقوه اینترنت استفاده خواهند کرد، در حالی که به اعتقاد ما، باید پاسخ های مناسب برای پرسش های زیر بیابند:

آیا از اینترنت برای معرفی یک محصول جدید از بازاریابی آنلاین برای مشتریان ویژه استفاده کرده اید؟
آیا مسئولی برای ارزیابی راهبردها و راهکارهای رقبا و شناسایی منابع موجود در اینترنت انتخاب کرده اید ؟
آیا از اینترنت برای آموزش و ارتباط با کارکنان، واسطه ها و تامین کنندگان استفاده کرده اید؟
آیا از وب سایت خود برای جذب نیروی انسانی استفاده کرده اید؟
آیا از وب سایت خود، نمونه های کالا و کوپن خرید توزیع کرده اید؟
آیا به بخش گفتگو سایت وارد شده اید تا از نظرات مردم در مورد کالاها، علائم تجاری، و شرکت های رقیب مطلع شوید؟
آیا از اهمیت استفاده از بازاریابی اینترنتی در راستای موفقیت کار خود آگاهی دارید؟
بسیار بعید است که شرکت های استفاده کننده از اینترنت بتوانند پاسخ های مناسبی برای این پرسش ها بیابند.

ما آمادگی داریم تا در زمینه  دیجیتال مارکتینگ و پاسخ به پرسش های مطرح شده، شما را راهنمایی کنیم.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ مشاوره بازاریابی مشاوره فروش مشاوره بازاریابی مشاور مدیریت

 

مشاوره مدیریت مشاوره بازاریابی مشاوره دیجیتال مارکتینگ مشاوره فروش