دات نت نیوک

بهزاد حسین عباسی مدرس دوره های مدیریت در سازمان مدرس فروش، مدرس بازاریابی ، مدرس منابع انسانی ، مدرس اصول و فنون مذاکره ،زبان بدن، مدرس مدیریت ارتباط با مشتری CRM

مشاوره عارضه یابی تیم فروش و بازاریابی |مشاوره عارضه یابی منابع انسانی |مشاوره فروش|مشاوره بازاریابی|مشاوره تبلیغات|مشاوره راه اندازی کسب و کار| تلفن تماس:09121724677

18 
انتشار نخستین کتاب راهنمای رسانه اجتماعی

 


شارا: برای تهیه نسخه نهایی راهنمای رسانه اجتماعی، پی آر نیوز بینش هایی از متخصصان سراسر جهان را در اولین جلد «کتاب استراتژی ها و تاکتیک های رسانه اجتماعی» گردآوری کرده است.
آژانس بازاریابی خدمات غذایی، دیپ، امروز اعلام کرد که تیمش مفتخر است که نخستین کتاب راهنمای رسانه اجتماعی را در 11 فصل گردآوری کرده و به خوانندگان ارائه کند. این کتاب در 11 فصل گردآوری شده است که شامل بینش هایی از کارگزاران آژانس ها، مدیران برند، دانشگاهیان و رهبران تکنولوژی می شود که به خواننده خود درک جامعی از استراتژی رسانه اجتماعی در روابط عمومی جهان می دهد.
والری لی، شریک دیپ گفت: «برگزیده شدن پی آر نیوز برای همکاری» جهت تهیه کتاب راهنمای رسانه اجتماعی یکی از رسالت های بزرگ برای تیم ما بوده است.» وی افزود: «این یک ابزار ارزشمند برای سازمان ها و شرکت هایی است که به دنبال صرف وقت در رسانه اجتماعی هستند.»

مقاله ای که درباره رسانه اجتماعی توسط دیپ در تیم امی روزندهال، باتنی بل و چلسی بنت تقریری از بهترین شیوه ها برای آژانس هایی است که می خواهند استعدادها را برای استخدام از طریق فیسبوک جذب کنند. در دنیای دیجیتال بر اساس گزارش استاف دات کام، امروز، 66 درصد از شرکت ها از بسترهای رسانه اجتماعی به عنوان ابزاری مورد نیاز استفاده می کنند. مقاله دیپ با عنوان «دسترسی به سواحل جدید استعدادهای درخشان نمایشگاه فرهنگ و شخصیت در فیسبوک» به تشریح چگونگی ایجاد نظم سازمانی از طریق استراتژ های فیسبوک برای جمع آوری و ارائه محتوای فرهنگی به مخاطبان و استخدام شنوندگان بالقوه می پردازد.

امی رازندهال، مدیر ارشد روابط عمومی دیپ می گوید: «من مفتخرم که به شما اعلام کنم که با همکاری تیم سخت کوشی که دارم در جریان آخرین روندهای جهان هستم.» وی می افزاید: «برای مثال زمانی که متوجه روند رو به رشد استفاده از فیسبوک به عنوان یک ابزار استخدامی شدیم، ما استراتژی استفاده از فیسبوک در دیپ را به عنوان پنجره ای به زندگی روزمره آژانس افزودیم و تعامل ما ظرف کمتر از 5 ماه دو برابر شد.»
فراتر از جذب استعدادها در فیسبوک، دیپ خدمات تخصصی رسانه اجتماعی را به برخی از برندهای مواد غذایی و آشامیدنی در ایالات متحده امریکا ارائه می کند. از مشاوره شرکت های صنعتی مانند سلام کاکائو گرفته تا ایجاد کتاب های راهنمای رسانه اجتماعی برای مشتریان نستله همه توسط تیم نستله ایجاد شده است. در حقیقت در سال گذشته، دیپ صفحات فیسبوک و توییتر خودش را برای تولیدات مواد غذایی راه اندازی کرد که بیش از 7500 اپراتور معنی دار در کمتر از یک سال بدست آورد.

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

 


مدرس بازاریابی فروش مذاکره برند کوچیبنگ زبان بدن

مدرس فروش بازاریابی برند مذاکره تبلیغات