دات نت نیوک

بهزاد حسین عباسی مدرس دوره های مدیریت در سازمان مدرس فروش، مدرس بازاریابی ، مدرس منابع انسانی ، مدرس اصول و فنون مذاکره ،زبان بدن، مدرس مدیریت ارتباط با مشتری CRM

مشاوره عارضه یابی تیم فروش و بازاریابی |مشاوره عارضه یابی منابع انسانی |مشاوره فروش|مشاوره بازاریابی|مشاوره تبلیغات|مشاوره راه اندازی کسب و کار| تلفن تماس:09121724677


بهزاد حسین عباسی مدرس مذاکره مدرس فروش مدرس بازاریابی و مدرس CRM و برند در سازمانهاست 16سال سابقه تدریس و مشاوره در کسب و کار اکنون با بررسی پایه ای شرکت ها و سازمانها راهکارهای مناسبی را برای برون رفت و یا ارتقاء ، گسترش و تصحیح وضعیت موجود ارائه نموده و این مورد را در قالب سمینارها و دوره های آموزشی ارائه می نماید.

آموزشهای سازمانی یکی از روشهای شناسایی فرصتها و اقدام برای رفع تهدیدهاست
روش منحصر به فرد تدریس به همراه مطالب بروز مدیریت، مثالهای کاربردی و بررسی پایه ای کسب و کارها از مزیتهای تدریس ایشان بوده که با سابقه مدیریتی در صحنه کسب و کار و تدریس ایشان در سازمان های دولتی و خصوصی، نتیجه مطلوبی را به همراه اثربخشی دوره به همراه آورده است.رویکرد برنامه ریزی آموزشهای مدیریتی و بازاربابی و رویکردی با حل مسئله و قابلیت جلوگیری از مشکل بوده است. در سال های اخیر، تقریبا تمامی سازمان ها و تجارت ها به اهمیت آموزش سازمانی پی برده اند. تفاوت میان سازمان هایی که از ابزار آموزش سازمانی استفاده کرده اند و موفق شده اند در نحوه بکارگیری آموزش سازمانی است.نکته ای که در تدریس مدیریت مهم است و باید یادآور شد این است که کمک میکند تا تجارت و یا کسب و کار همراستا با بازار و مشتریان خود حرکت کند و اطمینان می دهد که استراتژی درستی را برای ادامه انتخاب می کند.مطالعات نشان می دهد که تجارت هایی که از مشاور و مدرس مدیریت اثر بخش بهره می گیرند، بسیار از نظر سودآوری مالی و رضایتمندی مشتری موفق تر هستند. هنگامی که شرکت ها برنامه ریزی استراتژیک خود را با نگاهی به آینده سر و سامان می دهند و آن ها را اولویت بندی می کنند در واقع بر روی آینده خود کنترل خواهند داشت؛ بالخص که امروزه آینده مدام در حال تغییر است. چنین شرکت هایی از ثبات بیشتری نسبت به آنهایی که از ابزار برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک استفاده نمی کنند، برخوردار می باشند.


سوابق و برنامه های در حال اجرا را در اینستاگرام مشاهده فرمایید

جهت مشاوره و تدریس با ما تماس بگیرید 09121724677 - 09128724677

 

مدرس فروش بازاریابی دیجیتال مارکتینگ

 

ائتلاف بزرگ بین اساتید دیجیتال مارکتینگ دکتر شایان عرفانیان بهزاد حسین عباسی

مدرس فروش، مدرس بازاریابی مدرس اصول و فنون مذاکره مدرس زبان بدن مدرس مدیریت ارتباط با مشتری CRM,مدرس کوچینگ

 

دوشنبه 12 آذر 1397
تعداد بازدید: 11
تعداد نظرات: 0

برداشتن موانع

برداشتن موانع
از افراد خواستیم موانع و بزرگ‌ترین چالش‌های پیش‌رویشان در هر کدام از مراحل شش‌گانه موجود در اغلب فرآیند‌های فروش را به ما گزارش دهند.

۱. پرسش‌های فروش، زمانی که اولین تماس برقرار می‌شود.

۲. شناسایی نیاز‌ها، زمانی که کارمند فروش برای درک بهتر نیاز‌های مشتری به او کمک می‌کند.

۳. ارزیابی، زمانی که مشتری محصولات مختلف را بررسی می‌کند.

۴. توسعه راهکار، زمانی که مشتری راهکار‌های مختلف را از طریق منابعی محدود بررسی می‌کند.

۵. تصمیم‌گیری، زمانی که مشتری برای خرید یا عدم‌خرید تصمیم‌گیری می‌کند.

۶. نگهداری پس از فروش، که در زمان استفاده از محصول اتفاق می‌افتد.

یکی از یافته‌های مهم این است که در مقایسه با محصولات قدیمی، مقاومت در برابر فروش در فرآیند فروش محصولات جدید دیرتر اتفاق می‌افتد. دلیلش این است که مشتریان معمولا درباره محصولات جدید کنجکاو هستند بنابراین تعداد بیشتری از آنها ملاقات اولیه را می‌پذیرند. یک خریدار که خیلی به ندرت قرار ملاقات با نمایندگان فروش را می‌پذیرد، می‌گوید: من همیشه به ایده‌های جدید گوش می‌کنم و می‌خواهم اطمینان یابم که بهترین‌های موجود در صنعت را داشته باشم. ولی با ادامه فرآیند، مشتریان نسبت به ترک شرایط موجود بیشتر مردد می‌شوند.

چالش‌های موجود در فرآیند‌های فروش با گذشت زمان تغییر می‌کند. در دو مرحله اول، بزرگ‌ترین مانع این است که مشتریان فکر می‌کنند اطلاعات محدودی از محصول دارند؛ زیرا فروشنده چیز مهمی درباره محصول نمی‌گوید. به‌طور مشابه، در مرحله بعدی یعنی مرحله ارزیابی، معمولا نگرانی مشتری این است که هنوز محصول را به‌طور کامل نمی‌شناسد.

در مرحله توسعه راهکار، تغییر بزرگی روی می‌دهد. در این مرحله، توجه مشتریان به این موضوع جلب می‌شود که با تصمیم گرفتن برای پذیرش این محصول، چگونه راهبردهای کسب‌و‌کارشان تغییر می‌کند. دو مشکل بزرگ عبارتند از: مشتریان شرایط پایان باز را که باعث ایجاد تردید و عدم‌اطمینان می‌شود نمی‌پسندند و این نگرانی برایشان پیش می‌آید که روش کنونی کسب‌وکارشان دچار ایراد می‌شود. همچنین، واحد خرید معمولا در این مرحله گسترش می‌یابد و برای بعضی از آنها که تازه‌ وارد فرآیند شده‌اند این پرسش پیش می‌آید که چه اتفاقی برایشان خواهد افتاد. نگرانی‌های مشابهی در مرحله تصمیم‌گیری پیش می‌آید. از جمله، تمرکز مشتریان بر ریسک‌های محتمل و تاثیر آن بر افراد درون سازمان، نگرانی از پشیمانی پس از تصمیم به خرید، نگرانی از تخمین دقیق هزینه‌های تغییر.

از چشم‌انداز سازمان‌های فروش، این الگو دارای مشکل است و غلبه کردن بر آن با دشواری‌هایی همراه است. از آنجا که افرادی که قصد فروش محصولی جدید را دارند، می‌توانند قرارهای اولیه زیادی ثبت کنند، یک احساس برتری به آنها دست می‌دهد. آنها در برابر مشتریان قرار دارند و با کسانی رابطه برقرار می‌کنند که قبلا ممکن بود تماس‌هایشان را پاسخ ندهند. اشتیاق اولیه مشتری اغواکننده است و باعث می‌شود فروشنده احساس کند از وقتش استفاده مناسب کرده است. ولی با شروع فرآیند، مشخص می‌شود که اکثر جلسات کنجکاوی‌برانگیز، هیچ‌گاه فرصت‌های واقعی نبوده‌اند و این باعث می‌شود که تلاش‌های فروشندگان به چشم نیاید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت