دات نت نیوک

بهزاد حسین عباسی مدرس دوره های مدیریت در سازمان مدرس فروش، مدرس بازاریابی ، مدرس منابع انسانی ، مدرس اصول و فنون مذاکره ،زبان بدن، مدرس مدیریت ارتباط با مشتری CRM

مشاوره عارضه یابی تیم فروش و بازاریابی |مشاوره عارضه یابی منابع انسانی |مشاوره فروش|مشاوره بازاریابی|مشاوره تبلیغات|مشاوره راه اندازی کسب و کار| تلفن تماس:09121724677


بهزاد حسین عباسی مدرس مذاکره مدرس فروش مدرس بازاریابی و مدرس CRM و برند در سازمانهاست 16سال سابقه تدریس و مشاوره در کسب و کار اکنون با بررسی پایه ای شرکت ها و سازمانها راهکارهای مناسبی را برای برون رفت و یا ارتقاء ، گسترش و تصحیح وضعیت موجود ارائه نموده و این مورد را در قالب سمینارها و دوره های آموزشی ارائه می نماید.

آموزشهای سازمانی یکی از روشهای شناسایی فرصتها و اقدام برای رفع تهدیدهاست
روش منحصر به فرد تدریس به همراه مطالب بروز مدیریت، مثالهای کاربردی و بررسی پایه ای کسب و کارها از مزیتهای تدریس ایشان بوده که با سابقه مدیریتی در صحنه کسب و کار و تدریس ایشان در سازمان های دولتی و خصوصی، نتیجه مطلوبی را به همراه اثربخشی دوره به همراه آورده است.رویکرد برنامه ریزی آموزشهای مدیریتی و بازاربابی و رویکردی با حل مسئله و قابلیت جلوگیری از مشکل بوده است. در سال های اخیر، تقریبا تمامی سازمان ها و تجارت ها به اهمیت آموزش سازمانی پی برده اند. تفاوت میان سازمان هایی که از ابزار آموزش سازمانی استفاده کرده اند و موفق شده اند در نحوه بکارگیری آموزش سازمانی است.نکته ای که در تدریس مدیریت مهم است و باید یادآور شد این است که کمک میکند تا تجارت و یا کسب و کار همراستا با بازار و مشتریان خود حرکت کند و اطمینان می دهد که استراتژی درستی را برای ادامه انتخاب می کند.مطالعات نشان می دهد که تجارت هایی که از مشاور و مدرس مدیریت اثر بخش بهره می گیرند، بسیار از نظر سودآوری مالی و رضایتمندی مشتری موفق تر هستند. هنگامی که شرکت ها برنامه ریزی استراتژیک خود را با نگاهی به آینده سر و سامان می دهند و آن ها را اولویت بندی می کنند در واقع بر روی آینده خود کنترل خواهند داشت؛ بالخص که امروزه آینده مدام در حال تغییر است. چنین شرکت هایی از ثبات بیشتری نسبت به آنهایی که از ابزار برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک استفاده نمی کنند، برخوردار می باشند.


سوابق و برنامه های در حال اجرا را در اینستاگرام مشاهده فرمایید

جهت مشاوره و تدریس با ما تماس بگیرید 09121724677 - 09128724677

 

مدرس فروش بازاریابی دیجیتال مارکتینگ

 

ائتلاف بزرگ بین اساتید دیجیتال مارکتینگ دکتر شایان عرفانیان بهزاد حسین عباسی

مدرس فروش، مدرس بازاریابی مدرس اصول و فنون مذاکره مدرس زبان بدن مدرس مدیریت ارتباط با مشتری CRM,مدرس کوچینگ

 

ﺳﻪشنبه 06 شهریور 1397
تعداد بازدید: 68
تعداد نظرات: 0

اتوماسیون نیروی فروش

اتوماسیون نیروی فروش(SFA)، به معنی استفاده از نرم افزار برای  به حالت خودکار دراوردن کار های فروش ازجمله فعالیت های فروش، پردازش سفارش،مدیریت مشتری، پیش بینی و تحلیل فروش، مدیریت نیروی فروش و تسهیم اطلاعات می باشد. یک سیستم SFA اغلب بخشی از یک سیستم اطلاعات سازمانی است که فعالیت های فروش را با یک دیگرمرتبط کرده و یا آن هارا با سایر عملیات سازمان تلفیق و یکپارچه سازی می کند. از این روی، نرم افزار SFA نه تنها یک ابزار مهم و حیاتی برای موفقیت نیروی فروش می باشد، بلکه از اهمیت زیادی برای کل سازمان برخوردار است. SFA شرکت ها را قادر به  مدیریت کارامد نیروی فروش و فرایند های فروش،  اتوماسیون و استاندارد سازی فعالیت های فروش و ارتباط نیروی فروش با بقیه سازمان می کند. ارزش این مزایای بالقوه از حیث هزینه های کم تر یا افزایش سود نیز کسب و کار ها را تشویق به پذیرش و استفاده از SFA می کند.با این حال هنگامی که سیستم های SFA اتخاذ می شوند، اغلب در دست یابی به سود و مزیت پیش بینی شده با مشکل مواجه می شوند. عامل اصلی شکست SFA،  پذیرش کم تر توسط کاربر است که این می تواند به دلایلی نظیر اختلال در روند ثابت فروش، ادراک نیروی فروش از سیستم به عنوان یک ابزار سوء مدیریت، تفاوت ها در انتظارات مدیریت ونیروی فروش برای سیستم و عدم پشتیبانی مدیریت از سیستم از نظر نیروی فروش باشد. با توجه به این شرایط، مدیرانی که از مسائل عمده مربوط به پذیرش SFA توسط کاربر آگاه هستند، در پیاده سازی این سیستم ها موفق تر می باشند. این مقاله به بررسی استفاده از SFA، مزایای حاصل از این سیستم ها و مسائل پذیرش کاربرمی پردازد. در این جا ما پیشنهاداتی را ارایه می کنیم که به سازمان ها در پذیرش سیستم های SFA کمک می کنند.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت