دات نت نیوک

بهزاد حسین عباسی مدرس دوره های مدیریت در سازمان مدرس فروش، مدرس بازاریابی ، مدرس منابع انسانی ، مدرس اصول و فنون مذاکره ،زبان بدن، مدرس مدیریت ارتباط با مشتری CRM

مشاوره عارضه یابی تیم فروش و بازاریابی |مشاوره عارضه یابی منابع انسانی |مشاوره فروش|مشاوره بازاریابی|مشاوره تبلیغات|مشاوره راه اندازی کسب و کار| تلفن تماس:09121724677


بهزاد حسین عباسی مدرس مذاکره مدرس فروش مدرس بازاریابی و مدرس CRM و برند در سازمانهاست 16سال سابقه تدریس و مشاوره در کسب و کار اکنون با بررسی پایه ای شرکت ها و سازمانها راهکارهای مناسبی را برای برون رفت و یا ارتقاء ، گسترش و تصحیح وضعیت موجود ارائه نموده و این مورد را در قالب سمینارها و دوره های آموزشی ارائه می نماید.

آموزشهای سازمانی یکی از روشهای شناسایی فرصتها و اقدام برای رفع تهدیدهاست
روش منحصر به فرد تدریس به همراه مطالب بروز مدیریت، مثالهای کاربردی و بررسی پایه ای کسب و کارها از مزیتهای تدریس ایشان بوده که با سابقه مدیریتی در صحنه کسب و کار و تدریس ایشان در سازمان های دولتی و خصوصی، نتیجه مطلوبی را به همراه اثربخشی دوره به همراه آورده است.رویکرد برنامه ریزی آموزشهای مدیریتی و بازاربابی و رویکردی با حل مسئله و قابلیت جلوگیری از مشکل بوده است. در سال های اخیر، تقریبا تمامی سازمان ها و تجارت ها به اهمیت آموزش سازمانی پی برده اند. تفاوت میان سازمان هایی که از ابزار آموزش سازمانی استفاده کرده اند و موفق شده اند در نحوه بکارگیری آموزش سازمانی است.نکته ای که در تدریس مدیریت مهم است و باید یادآور شد این است که کمک میکند تا تجارت و یا کسب و کار همراستا با بازار و مشتریان خود حرکت کند و اطمینان می دهد که استراتژی درستی را برای ادامه انتخاب می کند.مطالعات نشان می دهد که تجارت هایی که از مشاور و مدرس مدیریت اثر بخش بهره می گیرند، بسیار از نظر سودآوری مالی و رضایتمندی مشتری موفق تر هستند. هنگامی که شرکت ها برنامه ریزی استراتژیک خود را با نگاهی به آینده سر و سامان می دهند و آن ها را اولویت بندی می کنند در واقع بر روی آینده خود کنترل خواهند داشت؛ بالخص که امروزه آینده مدام در حال تغییر است. چنین شرکت هایی از ثبات بیشتری نسبت به آنهایی که از ابزار برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک استفاده نمی کنند، برخوردار می باشند.


سوابق و برنامه های در حال اجرا را در اینستاگرام مشاهده فرمایید

جهت مشاوره و تدریس با ما تماس بگیرید 09121724677 - 09128724677

 

مدرس فروش بازاریابی دیجیتال مارکتینگ

 

ائتلاف بزرگ بین اساتید دیجیتال مارکتینگ دکتر شایان عرفانیان بهزاد حسین عباسی

مدرس فروش، مدرس بازاریابی مدرس اصول و فنون مذاکره مدرس زبان بدن مدرس مدیریت ارتباط با مشتری CRM,مدرس کوچینگ

 

دوشنبه 05 شهریور 1397
تعداد بازدید: 51
تعداد نظرات: 0

اپلیکیشن‌های گوشی هوشمند

اگرچه اپلیکیشن‌های گوشی هوشمند موجود هستند، با این حال بسیاری از گوشی‌های ساده نیز توانایی اجرای عملیات‌های مالی ساده را دارند. تامین‌کننده خدمات پولی تلفن همراه معمولا یک اپراتور شبکه موبایل است که به‌صورت تنها یا با همکاری با یک بانک عمل می‌کند. برداشت و واریز متکی به «بانکداری عاملی» است که به موسسات غیربانکی همانند مغازه‌های خرده‌فروش کوچک امکان عملیات به‌عنوان یک شبکه بانک کوچک را می‌دهد. در سراسر کشور‌های در حال توسعه، تعداد عاملان پول تلفن همراه تقریبا دو برابر دستگاه‌های خودپرداز است. گرفتن حق کمیسیون برای ثبات مالی شرکت‌های پرداخت تلفن همراه و عاملان ضروری است. پلت‌فرم‌های پول تلفن همراه هزینه‌های فرستندگان و دریافت‌کنندگان را پایین می‌آورند، دسترسی به سیستم‌های بانکی را افزایش می‌دهند و باعث بهبود حریم شخصی، شفافیت، قابلیت رهگیری و امنیت تراکنش‌های مالی می‌شوند.

در واقع یک رویکرد فین تک برای توزیع سود نیازمند این موضوع خواهد بود که هر فرد یا خانوار یک تلفن (و حساب پولی تلفن همراه مرتبط با آن) را نزد اجراکنندگان طرح (معمولا یک NGO یا سازمان دولتی) ثبت می‌کنند. بعد از تایید صحت فعالیت‌ها یا خروجی‌های پروژه، خریداران می‌توانند تراکنش‌های عمده را برای هر یک از حساب‌های ثبت شده در پروژه ثبت کنند. گزینه‌های توزیع سود چندگانه (با یا بدون فین‌تک) ممکن هستند بنابراین خریداران اغلب شرکت‌های خصوصی یا دولتی هستند. پرداخت‌ها ممکن است یک واسطه (نهاد دولتی یا NGO)یا یک کمیته پروژه قبل از توزیع در سطح جامعه هم داشته باشند. سپس نمایندگان جامعه می‌توانند پول‌ها را بین خانوارهای شرکت‌کننده توزیع کنند، مگر اینکه پرداخت‌ها صرف سرمایه‌گذاری‌های جامعه‌ای شوند.

اما هماهنگی ضعیف باعث ایجاد مانع در راه اشتراک‌گذاری سود اثربخش می‌شود. هماهنگی در طرح‌های اجرای سامانه پرداخت اکوسیستم و خدمات زیست‌بوم اغلب به واسطه وجود بازیگران و ذی‌نفعان زیاد، برای اجرا با مشکلات زیادی مواجه می‌شود. تعداد این افراد به‌صورت خاص بالا است، زیرا تامین مالی قبل از توزیع به سطوح پایین‌تر دولتی به دولت مرکزی اختصاص می‌یابد. اگرچه اضافه کردن بازیگران جدید ممکن است عقلانی به نظر نیاید، اما اضافه کردن بازیگران فین تک می‌تواند باعث حذف تعداد بیشتری از بازیگران از زنجیره توزیع سود شود. «ظرفیت مدیریت مالی» مورد نیاز در مقیاس‌های محلی و زیر سطح ملی را نیز می‌توان با فین‌تک آسان‌تر کرد.

 

https://donya-e-eqtesad.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-24/3431652-%D9%86%D9%88%D8%A2%D9%88%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%81%DB%8C%D9%86-%D8%AA%DA%A9

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت