دات نت نیوک

بهزاد حسین عباسی مدرس دوره های مدیریت در سازمان مدرس فروش، مدرس بازاریابی ، مدرس منابع انسانی ، مدرس اصول و فنون مذاکره ،زبان بدن، مدرس مدیریت ارتباط با مشتری CRM

مشاوره عارضه یابی تیم فروش و بازاریابی |مشاوره عارضه یابی منابع انسانی |مشاوره فروش|مشاوره بازاریابی|مشاوره تبلیغات|مشاوره راه اندازی کسب و کار| تلفن تماس:09121724677


بهزاد حسین عباسی مدرس مذاکره مدرس فروش مدرس بازاریابی و مدرس CRM و برند در سازمانهاست 16سال سابقه تدریس و مشاوره در کسب و کار اکنون با بررسی پایه ای شرکت ها و سازمانها راهکارهای مناسبی را برای برون رفت و یا ارتقاء ، گسترش و تصحیح وضعیت موجود ارائه نموده و این مورد را در قالب سمینارها و دوره های آموزشی ارائه می نماید.

آموزشهای سازمانی یکی از روشهای شناسایی فرصتها و اقدام برای رفع تهدیدهاست
روش منحصر به فرد تدریس به همراه مطالب بروز مدیریت، مثالهای کاربردی و بررسی پایه ای کسب و کارها از مزیتهای تدریس ایشان بوده که با سابقه مدیریتی در صحنه کسب و کار و تدریس ایشان در سازمان های دولتی و خصوصی، نتیجه مطلوبی را به همراه اثربخشی دوره به همراه آورده است.رویکرد برنامه ریزی آموزشهای مدیریتی و بازاربابی و رویکردی با حل مسئله و قابلیت جلوگیری از مشکل بوده است. در سال های اخیر، تقریبا تمامی سازمان ها و تجارت ها به اهمیت آموزش سازمانی پی برده اند. تفاوت میان سازمان هایی که از ابزار آموزش سازمانی استفاده کرده اند و موفق شده اند در نحوه بکارگیری آموزش سازمانی است.نکته ای که در تدریس مدیریت مهم است و باید یادآور شد این است که کمک میکند تا تجارت و یا کسب و کار همراستا با بازار و مشتریان خود حرکت کند و اطمینان می دهد که استراتژی درستی را برای ادامه انتخاب می کند.مطالعات نشان می دهد که تجارت هایی که از مشاور و مدرس مدیریت اثر بخش بهره می گیرند، بسیار از نظر سودآوری مالی و رضایتمندی مشتری موفق تر هستند. هنگامی که شرکت ها برنامه ریزی استراتژیک خود را با نگاهی به آینده سر و سامان می دهند و آن ها را اولویت بندی می کنند در واقع بر روی آینده خود کنترل خواهند داشت؛ بالخص که امروزه آینده مدام در حال تغییر است. چنین شرکت هایی از ثبات بیشتری نسبت به آنهایی که از ابزار برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک استفاده نمی کنند، برخوردار می باشند.


سوابق و برنامه های در حال اجرا را در اینستاگرام مشاهده فرمایید

جهت مشاوره و تدریس با ما تماس بگیرید 09121724677 - 09128724677

 

مدرس فروش بازاریابی دیجیتال مارکتینگ

 

ائتلاف بزرگ بین اساتید دیجیتال مارکتینگ دکتر شایان عرفانیان بهزاد حسین عباسی

مدرس فروش، مدرس بازاریابی مدرس اصول و فنون مذاکره مدرس زبان بدن مدرس مدیریت ارتباط با مشتری CRM,مدرس کوچینگ

 

ﺳﻪشنبه 12 تیر 1397
تعداد بازدید: 19
تعداد نظرات: 0

شغل ایده‌آل شما چیست

مشاور عزیز، هیچ وقت نمی‌دانم به سوال «شغل ایده‌آل شما چیست» که در مصاحبه‌ها مطرح می‌شود چطور پاسخ دهم. گاهی هم به جایش این سوال را می‌پرسند که «در یک شغل به دنبال چه چیزی هستید؟». چطور به این سوال پاسخ دهم که صادقانه باشد؟ بعضی‌ها در جواب این سوال می‌گویند: «من به دنبال جایی هستم که آدم را به چالش بکشد و کارکنانش فوق‌العاده باشند.»
چگونه به سوال  «شغل ایده‌آل شما چیست» پاسخ دهیم؟
هر کسی آرزویش است چنین کاری پیدا کند. اما به نظرم این جواب یک مقدار کلیشه‌ای است. بعضی‌ها در جواب به این سوال، دقیقا همان شغلی را که برایش به مصاحبه آمده‌اند، توصیف می‌کنند. اما من دوست ندارم مسوول مصاحبه احساس کند دارم التماسش می‌کنم. دوست ندارم فکر کند که شغل پیشنهادی‌اش، ایده‌آل من است چون هنوز درباره آن شغل چیزی نمی‌دانم که بگویم ایده‌آلم هست یا نه. به نظرم این یک سوال انحرافی و زیرکانه است چون اگر جوابم با شغل پیشنهادی آنها زمین تا آسمان فرق داشته باشد، ممکن است همین را بهانه کنند که استخدامم نکنند. دوست ندارم در جلسه مصاحبه، سفره دلم را باز کنم و تجربیات ناخوشایند گذشته‌ام را برای مسوول مصاحبه تعریف کنم اما صادقانه بگویم که من از شغل و محیط کار فعلی‌ام راضی نیستم. فرهنگ آنجا را دوست ندارم. و برای من، فرهنگ سازمان و خلاقیت از هر چیزی مهم‌تر است. چطور به این سوال پاسخ دهم که نه مستاصل به نظر بیایم، نه کلیشه‌ای باشم و نه بهانه‌ای دستشان دهم که از لیست متقاضیان، حذفم کنند؟

پاسخ: دوست عزیز، کلید پاسخ به این سوال بیهوده این است که شغلی را که برایش مصاحبه می‌کنی، خوب بررسی کنی و ببینی کدام یک از جنبه‌هایش را بیشتر دوست داری. قطعا تا زمانی که استخدام نشده‌ای و شغل مربوطه را تجربه نکرده‌ای، نمی‌توانی بگویی ایده‌آلت هست یا نه، اما می‌توانی بگویی از چه چیز آن شغل خوشت آمده.

اگر مسوول مصاحبه پرسید که: «شغل ایده‌آلت چیست؟» با خودت فکر کن. ببین چه چیزی تو را جذب کرده؟ چه چیزی آنقدر برایت جذاب بوده که حاضر شدی زمان بگذاری و فرم درخواست پر کنی؟

 

https://donya-e-eqtesad.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-24/3408455-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%B4%D8%BA%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%84-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D8%AF%D9%87%DB%8C%D9%85

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت